Posted by & filed under .

Čerpacia stanica Sereďská, Šúrovce

Moderná čerpacia stanica so všetkým, čo potrebujete. Natankujte si kvalitné prémiové pohonné hmoty a vyberte si čokoľvek z poskytovaných služieb, ktoré ponúka naša moderná čerpacia stanica. 

Posted by & filed under .

Čerpacia stanica Andreja Kmeťa, Trnava

Štýlová čerpacia stanica, ktorú si ihneď obľúbite a na ktorú sa vždy radi vrátite. Patrí medzi najnavštevovanejšie v Trnave. Presvedčíme Vás nielen jej umiestnením a prístupom, ale i kvalitou pohonných hmôt a pohodlím tankovania. 

Posted by & filed under .

Čerpacia stanica Suchovská, Trnava

NOVINKA! – SUPER 98 natankujete aj tu!

Od 28.januára 2020  rozširujeme sortiment o SUPER 98 (E5).  Aktuálne ceny nájdete zatiaľ na prvom výdajnom stojane (obojstranne), kým nám budú dodané a namontované nové reklamné tabule na totem.  Nájdete tu taktiež samoobslužný tankomat, nápojový automat, sortiment autokozmetiky našej značky za výhodné ceny a ak máte aj našu zľavovú kartu, tankujete ešte lacnejšie! 

Posted by & filed under .

Čerpacia stanica Koniarekova, Trnava

UPOZORNENIE: 

Vzhľadom na aktuálnu situáciu s výskytom vírusu COVID-19 bude táto prevádzka od 14.marca 2020 fungovať v OBMEDZENOM režime až do odvolania. To znamená, že predaj PHM bude fungovať bez obmedzení, avšak platba bude prebiehať iba cez okienko.

Od 9. apríla 2020 upravujeme aj otváracie hodiny, a to PONDELOK – PIATOK 6.00 – 22.00, SOBOTA – NEDEĽA 7.00 – 22.00.

Pristúpili sme k tomuto rozhodnutiu za účelom chrániť podla možností našich zamestnancov, ako aj Vás, našich zákazníkov.  Ďakujeme za porozumenie.

Posted by & filed under .

Nitrianska, Trnava

Prvá vybudovaná čerpacia stanica našej spoločnosti ponúka svojou dispozíciou, prístupom a skladovacou kapacitou ideálne tankovanie hlavne pre vozidlá nákladnej dopravy s najširším výberom platby palivovými kartami. 

!! INSTALL https://sk.wordpress.org/plugins/wp-pagenavi/ !!